середа, 1 вересня 2021 р.


 Закінчилося літо і ніжно кличе
Діточок за парти всіх школа.
І з книгами новий, чарівний політ
День Знань подарує вам знову

 

ДРУЗІ, ПРОПОНУЄМО ВАМ ДОБІРКУ ОНЛАЙН СЕРВІСІВ, ЩО ДОПОМОЖУТЬ ВАМ У НАВЧАННІ


Бібліотека української літератури “УкрЛіб”

http://www.ukrlib.com.ua/


 
Онлайн-бібліотека УкрЛіб була у 2000-му році. Сьогодні вона позиціонує себе як найбільша в інтернеті електронна бібліотека української літератури.

   Книжки можна читати безпосередньо на сайті, або завантажити в найбільш прийнятному форматі: DOCX, RTF, HTML, EPUB, MOBI, PDF.

Електронна бібліотека Національної бібліотеки України для дітей

http://www.chl.kiev.ua/elibrary/



У фонді Національної бібліотеки України для дітей є багато книжок, які збереглися в країні у одиночних примірниках і зберігаються у зібранні рідкісних і цінних видань.

    Доступ до цих книжок мають лише окремі дослідники: книгознавці, мистецтвознавці, літературознавці, художники та видавці. Тому основною метою проекту “Електронна бібліотека НБУ для дітей” є ознайомлення широкого загалу із кращими зразками зібрання бібліотеки в межах існуючого законодавства з авторського права.

Дитяча публічна онлайн-бібліотека “Читанка”

http://chytanka.com.ua/

 


Дитяча публічна онлайн-бібліотека "Читанка" спеціалізується на україномовних ілюстрованих книжках. Автори проекту сканують старі дитячі книжки з малюнками для того, щоб поділитися ними з сучасними дітьми.

   Всі книжки в "Читанці" можна завантажити в єдиному форматі DJVU, тому їх можливо читати тільки на планшетах чи рідерах, які підтримують цей стандарт електронних книжок.

Краєзнавчий проект Централізованої системи бібліотек для дітей м. Дніпро «Мій край_dp» 


 
З 2014 року в ЦСБД було започатковано краєзнавчий проект «Мій край_dp» (оцифрування кращих дитячих книжок місцевих авторів та створення відповідної повнотекстової бази даних).
   Мета проекту: збереження краєзнавчої культурної спадщини. 
     На даний момент оцифровано близько 200 видань.
   На сайті представлена демонстраційна версія проекту. З іншими електронними краєзнавчими виданнями можна ознайомитись за попереднім замовленням через сайт або email: chillib_dp@ua.fm.

ПРИЄМНОГО ЧИТАННЯ!

Немає коментарів:

Дописати коментар